Choď na obsah Choď na menu

S. G. Rotondo a iné - 3.9. - 9.9.2020

ppio.png

S. G. Rotondo

Loreto - Monte sant Angelo - Forli - Assisi - Cascia

TERMÍN: 3.9.2020 - 9.9.2020

CENA: 329 €

 

  CENA ZAHŔŇA:

 ● Dopravu - autobusy sú vybavené klimatizáciou, WC, barom, DVD, CD

 ● Ubytovanie s polpenziou (4x) - 2,3 posteľové izby

 ● Poistenie proti úpadku (insolventnosti)

 ● Cestovné poistenie - v poisťovni UNION

 ● Technický a duchovný sprievodca

 → Deti do 12 rokov ZĽAVA 50 €

 

  PROGRAM:

  1. deň

 ● Odchod zo Slovenska po trase: Tulčík - Prešov - Levoča - Poprad - Ružomberok - Žilina - Pov. Bystrica - Zamarovce - Piešťany - Zeleneč - Bratislava.

  2. deň

 ● V ranných hodinách príchod do Forli - sv. Peregrín patrón nemocných na rakovinu. Krátka prestávka spojená s prehliadkou chrámu sv. Peregrína – sv. omša a pokračovanie v jazde do Assisi.

 ● Na obed príchod do Assisi, ubytovanie - obed - krátky oddych a prehliadka mesta. Návšteva San Damiano, baziliky sv. Kláry, námestie a rodný dom sv. Františka, bazilika sv. Františka.

  3. deň

 ● Raňajky - prehliadka Porcinkuly a pokračovanie v jazde do Cascia - sv. Rita - talianska stigmatizovaná mystička, patrónka v núdzi a pomocnica v nemožných situáciách a skúškach. Sv. omša, prehliadka kláštora, rodného domu sv. Rity a v prípade časovej rezervy aj výstup na pustovňu.

 ● Popoludní pokračovanie v ceste do S.G.Rotonda . Večer príchod do S.G.Rotonda - ubytovanie - večera.

  4. deň

 ● Raňajky - po raňajkách celodenný program v S.G.Rotondo - nová a stará bazilika p. Pia. V poobedňajších hodinách - krížová cesta - večera a nocľah.

  5. deň

 ● Po raňajkách odchod do Monte Sant'Angelo - najstaršie pútnické miesto kde sa prvýkrát zjavil Michal Archanjel - sv. omša v jaskyni sv. Michala archanjela a prehliadka Sanktuaria s. Michala Archanjela - sprievod a výklad + sv. spoveď (jediné miesto na svete dané Bohom na zmierenie človeka s Bohom, kde sa uzdravujú prekliatia rodu) - osobné voľno.

 ● Po programe návrat do S.G.Rotonda - večera a náboženský program v bazilike, prehliadka súčasnej hrobky p. Pia. Vo večerných hodinách možnosť zúčastniť sa modlitby sv. ruženca - nocľah.

  6. deň

 ● Po raňajkách pokračovanie v púti do Loreta.

 ● V poobedňajších hodinách príchod do Loreta - návšteva Domu sv. rodiny - požehnanie pre rodiny - sv. omša a nočnou jazdou presun na Slovensko

  7. deň

 ● V doobedňajších hodinách príchod na Slovensko.

CK si vyhradzuje právo na zmenu programu!

 

Objednávka zájazdu

 

DARČEKOVÉ POUKAZY

Darčekové poukazy

Kontakt

082 13 Tulčík 187
+421 51 77 89 898
0902 373 505
0907 563 317
v.chromek@gmail.com

Štatistiky

Online: 8
Celkom: 1123415
Mesiac: 17337
Deň: 449